STUV 1668 CUBE-V (SHOWROOMMODEL)
| Merk | Stuv |
| Artikelnummer | 16/68 CUBE V |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
- €4.257,00
-
€3.495,00
Slechts 1 exemplaar beschikbaar WEG=PECH
De Stuv 16-Cube V 16/68 is een moderne en krachtige houtkachel die perfect in hedendaagse woningen past. Het innovatieve verbrandingssysteem van de Stuv 16-Cube 16/68 zorgt voor een efficiënte en schone verbranding.
Het vermogen kan ingesteld worden door één schakelaar die drie luchtingangspunten bediend.
Dubbele verbranding om een maximaak rendement te behalen. Dit betekent meer warmte voor minder hout en minder assen.
| Algemeen | |
| Fijnstofemissie | 15 mg/Nm³ |
| EcoDesign 2022 | ja |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 7,4 (3,5 - 8,9) kW |
| Rendement | 77 % |
| Pijpdiameter | Ø 180 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 62,5 × 68 × 53 cm |
| Aansluiting pijp | boven |
| Harthoogte pijp | n.v.t. |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 13,4 cm |
| Co uitstoot | 0,08 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 80-160 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | Optie |








